Seznam Bitcoinových Kasin - Jak platí bitcoiny v online casinech

Seznam Bitcoinovych Kasin

Češi platí bitcoiny stále více a to i v online casinech.

Za bitcoiny pořídíte boty, potraviny i dovolenou. Virtuální měnu už akceptuje přes 84 tuzemských firem a nespočet dalších online. Transakce jsou rychlejší, levnější a držení bitcoinů je anonymní. V internetovém světě hazardu si nyní příznivci bitcoinů mohou zahrát online casino hry s touto kryptoměnou.

Spojení této měny a online zábavy je teprve na počátku. Pokud tedy vlastníte nějaké bitcoiny nebo uvažujete o nákupu, pojďte se s námi podívat jak si za tyto „peníze“ zahrajete online. Připravili jsme pro vás bitcoin průvodce. Po přečtení tohoto manuálu jistě opadne strach a nejistota se do bitcoinu pustit.

 • Bitcoin průvodce

  Pro mnoho lidí je fungování bitcoin měny obtížné pochopit. Zjednodušeně vám v tomto průvodci vysvětlíme jak bitcoin funguje, jak bitcoiny získat a následně využít třeba v online casinu.

  1. Bitcoin peněženky

  Existuje celá řada bitcoin peněženek, přes cloud aplikace, až po softwarové peněženky, které si uživatel stáhne přímo do svého počítače. Každá peněženka poskytuje různé funkce, nicméně transakce se provádí stejně, nezáleží jakou peněženku zvolíte.

  Bitcoin peněženky v cloudu

  Pokud se rozhodnete uložit své bitcoiny do cloud peněženky, buďte si vědomi, že tím automaticky svěřujete své bitcoiny třetí straně. Při této volbě je velice důležitá důvěra ve vybranou peněženku. Námi vyzkoušené cloudové bitcoin peněženky jsou tyto:

  Softwarové peněženky

  Softwarové peněženky jsou programy, které běží na vašem počítači. Jsou považovány za bezpečnější, protože máte naprostou kontrolu nad svými bitcoiny, na rozdíl od cloudu.

  2. Jak nakoupit a prodat bitcoiny

  Existuje celá řada způsobů jak nakoupit bitcoiny. Poměrně snadné a bezpečné je využít online bitcoin směnárny jako například bitstamp.net. Další možnosti, které vám pomohou a poradí jak koupit bitcoiny:

  3. Jak utratit Bitcoiny

  Utratit bitcoiny je poměrně jednoduchá záležitost. Z webové stránky obchodu nebo online casina, které přijímá bitcoiny, obdržíte „bitcoin adresu“, na kterou své bitcoiny odešlete. Bitcoin adresa je vždy unikátní a skládá se z několika znaků, písmen a číslic. Vše, co poté musíte udělat, je otevřít vaši bitcoin peněženku a odeslat příslušnou částku na uvedenou adresu.

 • Co jsou to bitcoiny?

  Tato digitální kryptoměna je na vzestupu a nic nenasvědčuje tomu, že se tento trend bude měnit. Je to dáno především těmito faktory:

  • Bitcoin je decentralizovaná měna – žádná centrální banka nad nimi nemá kontrolu.
  • Bitcoin je anonymní – všechny transakce jsou soukromé.
  • Bitcoin je pohodlný a levný – okamžité převody, nízké náklady transakce, bez potřeby debetní / kreditní karty nebo bankovního účtu.

  Výhody Bitcoin jsou jasné, ale co přesně je Bitcoin?

  Co je to „Bitcoin“?

  Bitcoin měna je často popisována jako něco mezi zlatem a dolarem – není zcela klasifikována jako „měna“ (bitcoiny nikdo netiskne) a má charakter podobný zlatu (dotupné pouze v omezeném množství). Bitcoiny jsou tedy nazývány kryptoměnou a mohou být vytvořeny a uloženy pouze online. Neexistuje jediný subjekt, který ovládá bitcoin, všechny transakce jsou prováděny „peer to peer“ tj. od jedné osoby ke druhé. Tím jsou všechny transakce zcela anonymní.

  Bitcoiny jsou generovány uživateli po celém světě, na počítačích, které provádí výpočty. Tyto počítače řeší složité matematické algoritmy a jakmile se počítači podaří tento algoritmus vyřešit, určité množství bitcoinů se „uvolní“. Tyto matematické výpočty zajišťují právě to, že transakce jsou anonymní. To také dává vzniknout pojmu „kryptoměna“, který je často používán k popisu bitcoinů.

  Bitcoiny se používají k nákupu produktů a služeb elektronickou cestou. Rostoucí poptávka po bitcoinech tak vzniká na trzích, kde má zásadní význam anonymita a bezpečnost.

  Bitcoin jako decentralizovaná měna

  Nejlepší způsob, jak popsat bitcoin transakci je porovnat ji s typickou transakcí v hotovosti. Když jednotlivec kupuje produkt nebo službu od jiného jedince v hotovosti, není tam žádný záznam o tom, kdo, jak a za kolik tuto transakci provedl. Vláda a vládní instituce tak neví, že tato transakce kdy existovala. Všechny bitcoin transakce jsou sledovány jako „block chain“ – řetězový blok, to znamená, že neexistuje žádný záznam o jednotlivcích zapojených do transakce.

  Bitcoin neběží přes centrální banky a žádná banka nemá nástroj jakým způsobem tuto měnu regulovat, tisknout popřípadě odstranit z trhu. Bitcoin se vyrábí prostřednictvím těchto výše uvedených matematických výpočtů, jejich počet je omezen a nikdo na světě nemá možnost tuto skutečnost ovlivnit.

  Tato nemožnost vládní či bankovní kontroly znamená, že odstranění či zakázání bitcoinu je teoreticky nemožné. Pokud by pokeroví hráči používali při hraní bitcoiny, nikdy by k situaci jako byl Black Friday, 15 duben 2011, nedošlo.

  Kdo vytvořil bitcoin?

  Bitcoin byl vyvinut softwarovým vývojářem vystupujícím pod jménem Satoshi Nakamoto. Satoshi unavovalo neustálé byrokratické zpoplatňování za převod pěnez, takže jeho myšlenkou bylo vytvořit měnu, která by byla odpojena od legální měny, čímž by odpadli i související transakční poplatky. To ovšem neznamená, že bitcoiny jsou zcela bez poplatků. Poplatky jsou však natolik sníženy, až jsou zanedbatelné ve srovnání s tím, co byste mohli očekávat například od transakcí přes PayPal.

  Existuje neomezený počet bitcoinů?

  Počet bitcoinů je omezen. Protože protokol, který založil tuto síť byl od začátku nastaven na zhruba 21 miliónů bitcoinů, přesněji na 21 miliónů celých bitcoinů. Jeden bitcoin může být rozdělen na poloviny, čtvrtiny, desetiny a dále pak ještě na transakce – ve skutečnosti, nejmenší množství bitcoinů se nazývá „Satoshi“ a má hodnotu 0.00000001 z jednoho bitcoinu. Je jasné že bitcoinů je pro všechny víc než dost.

  Těžba bitcoinů

  Bitcoiny se od tradiční měny výrazně odlišují. Tradiční hodnota měny se kdysi odvíjela od hodnoty zlata a stříbra. Spotřebitelé si tak mohli porovnat cenu zlata a stříbra a získat tak představu jakou hodnotu má jejich skutečná měna v danou chvíli. Bitcoin měna nedisponuje žádnou z těchto vlastností, a je založena čistě na těžbě bitcoinů a samotných matematických algoritmech.

  Uživatelé po celém světě na svých počítačích spouští programy k řešení matematických algoritmů, které produkují bitcoiny. Síť bitcoin má podle odhadů 100.000 aktivních uživatelů každý den, a stále se přidávají další a další, kteří se pokouší bitcoiny těžit.

  5 klíčových bodů co si o bitcoin zapamatovat

  • Decentralizovaná měna: neexistuje centrální úřad či vláda, která ovládá Bitcoin. Banky, vlády a jiné instituce nedisponují nástrojem jak kontrolovat transakce s bitcoiny a nejsou schopni sledovat tok finančních prostředků mezi jednotlivými uživateli bitcoinů.
  • Snadné použití: jakmile se s měnou bitcoin sblížíte, zjistíte, že používání je velmi snadné. Účty lze nastavit během několika minut (zatímco založit bankovní účet může trvat i měsíce). Pro založení bitcoin peněženky se vás nikdo nebude ptát na otázky, podepisovat smlouvy či platit poplatky za vedení apod.
  • Anonymita: utrácet své peníze kdy chcete a za co chcete. Bitcoin je anonymní způsob přenosu hodnoty přes internet!
  • Transparentnost: blockchain veřejně ukládá veškeré informace o transakcích, což znamená, že zatímco transakce jsou anonymní, jsou zcela transparentní.
  • Bez poplatků: jedno z nejdůležitějších plus pro bitcoin je skutečnost, že poplatky jsou ve srovnání s tradičním převáděním peněz zanedbatelné. Platba za služby či produkty, i ve výši jedné koruny přes internet, je nyní snadná a dělá microtransakce přístupnější pro každého, kdekoli na světě.

Seznam bitcoinových kasin

3 výsledky - zobrazeno 1 - 3
Pořadí
Podrobnosti
Hodnocení
Kasina recenze
100% AŽ3000 CZK PLUS 120 ZATOČENÍ ZDARMA
 
0.0 (0)
Kasina recenze
Proveďte svůj první vklad a získejte 100% bonus až do 8000 CZK
 
0.0 (0)
Kasina recenze
100% bonus až do výše €100/2500 Kč
 
0.0 (0)
3 výsledky - zobrazeno 1 - 3